KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 12257280

nr 1225 7280

Tavla

Allmoge, Uppklistrad, 83x60

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 17 december 2018
kl 19:34:28